Regały „Mazovia Storage System” to modułowe systemy regałów według projektu i produkcji pod naszą marką Mazovia Metal (dawniej Metal System). Regały te występują w różnej rozpiętości wymiarowej, ze wzmocnieniami lub bez stanowiące wytrzymałe oraz niezawodne wyposażenie magazynu, sprawdzone w naszym zakładzie, przez wiele lat. Niezbędne w magazynie, warsztacie, fabryce a nawet do archiwum i garażu. Solidny, sztywny regał dzięki konstrukcji zaprojektowanej przez Mazovia Metal jest idealny do intensywnego użytkowania i obciążeń w wielu zastosowaniach.

Standardowo produkowany z sześcioma półkami metalowymi z blachy ze wzmocnieniami lub bez, nadającymi się do stosowania w różnych miejscach przechowywania tj.:

  • magazyn
  • warsztat
  • fabryka
  • archiwum
  • hurtownia
  • sklep

Na specjalne życzenie klienta wykonujemy regały w półkami drewnianymi i regały według indywidualnego pomysłu klienta o różnej nośności obciążeń.

Jeżeli w produkcie występują elementy drewniane to standardowo stosujemy selekcjonowane drewno suszone do ok. 12% wilgotności, obrabiane, impregnowane, barwione i lakierowane. Na życzenie klienta stosujemy różne gatunki drewna i sklejki współpracując z wyspecjalizowanymi zakładami naszej grupy w ramach IGB Mazovia.

Jeżeli w produkcie występują elementy stalowe stosujemy zabezpieczenie antykorozyjne oraz malowanie metodą proszkową: nawierzchniowa farba proszkowa lub cynkowanie i malowanie proszkowe. Produkty stalowe możemy malować dowolnym kolorem z palety Ral.

Nasze produkty w procesie projektowania i produkcji przystosowane zostały do bezpiecznego i stabilnego użytkowania. Nasze modułowe systemy regałów posiadają wytrzymałą konstrukcje i niezawodność sprawdzoną przez lata w naszym zakładzie.