Biurka narzędziowe dla warsztatów „Mazovia Industrial Workbench” to przemysłowe stoły warsztatowe ze stalowymi lub drewnianymi blatami roboczymi. Standardowo produkowane z zamykanymi szafkami lub w opcji z szufladą, górną ramą z trzema półkami w opcji światłem Led-owym ze stalowym lub drewnianym, blatem roboczym. Nasze biurka narzędziowe stanowią wytrzymałe stacje robocze przeznaczona do stosowania w zakładach produkcyjnych i inżynieryjnych.

  • Malowane proszkowo w kolorze granatowym
  • Blat drewniany lub blachy stalowej o grubości 2 mm
  • Półki górne o pełnej szerokości 300 mm
  • Szafki magazynowe: 560 x 420 x 420 mm
  • Osiem przemysłowych blokowanych kół umożliwiających możliwość mobilności stanowiska

Konstrukcja biurka narzędziowego gwarantuje równomierne rozłożone obciążenia. Produkt wykonany na zamówienie z możliwością dostosowania paramentów do potrzeb klienta.

Wszystkie biurka warsztatowe są solidne wykonane z blachy stalowej i drewna. Stanowią miejsce pracy o długiej żywotności i stabilności, a dzięki profesjonalnym kółkom zapewniające mobilność przy zachowaniu stabilności. Zamawiając nasze biurka i stoły warsztatowe, zawsze masz możliwość indywidualnego dopasowania go to potrzeb prac warsztatowych waszej firmy. Gwarantujemy solidne powierzchnie robocze dla wszystkich prac z drewna lub blachy stalowej dla prac warsztatowych, przemysłowych rękodzielniczych.

Jeżeli w produkcie występują elementy drewniane to standardowo stosujemy selekcjonowane drewno suszone do ok. 12% wilgotności, obrabiane, impregnowane, barwione i lakierowane. Na życzenie klienta stosujemy różne gatunki drewna współpracując z wyspecjalizowanymi zakładami naszej grupy w ramach IGB Mazovia.

Jeżeli w produkcie występują elementy stalowe stosujemy zabezpieczenie antykorozyjne oraz malowanie metodą proszkową: nawierzchniowa farba proszkowa lub cynkowanie i malowanie proszkowe. Produkty stalowe możemy malować dowolnym kolorem z palety Ral.

Nasze produkty w procesie projektowania i produkcji przystosowane zostały do bezpiecznego i stabilnego użytkowania. Wykonujemy również meble warsztatowe na życzenie klienta do konkretnych obiektów. Oferujemy biurka narzędziowe, stoły, mobilne kontenery i inne meble pozwalające umeblować warsztat i go uporządkować. W naszej ofercie znajdują się także regały magazynowe „Mazovia Storage System” stanowiące modułowe systemy regałów o wytrzymałej konstrukcji i niezawodności sprawdzonej przez lata w naszym zakładzie.